#1 - Napsat knihu

27. dubna 2014 v 17:07 | MeiAri |  Cesta ke snům
Mé sny se pomalu sčítají a já pořád nevím, jestli vůbec všechny stihnu. První sen, který bych si však přála splnit je napsat knihu. Pomalu se na ní pracuje, co se nikdo nemusí bát. Akorát zatím nemám dost velkou fantazii, abych napsala dokonalý trhák.


Knihy byly vždycky mou slabou stránkou, to musím přiznat. Nemám ráda, když někdo s knihama zachází hrozně, nemám ráda lidi, kteří nemají rádi text v knihách, nemám ráda, když někdo spálí knihu a nemám ráda, když se na knihu jen tak práší, aniž by ji kdokoli přečetl.

Pravda, někteří čtenáři se v dnešní době stydí za to, že jenom prostě knihy čtou. Já jsem naprostý opak. Nějakou knihu mám vždy a všude, čtu kdekoliv se mi nabídne příležitost. Já jsem narozdíl od ostatních čtenářů HRDÁ na to, že jsem přečetla tolik knih.

No a tak jak jsem četla, tak se vyvinul nápad "psaní veršů a vět". Nakonec to dopadlo tak, že jsem půl roku místo knihy měla v ruce tužku a papír. Vždycky jsem se snažila něco vyronit z té mojí kebule, ale někdy to nešlo, tak se to nakonec posledním rokem zkombinovalo a já píšu i čtu.

Přečetla jsem jednu takovou zajímavou knihu, byl to první svazek Kroniky Pána draků a ten mi vyronil nápad "což takhle nenapsat knihu!" A tak jsem si tohle dala jako úkol. Kniha se bude jmenovat "Pán dračího prstene" a samozřejmě se to bude psát z Dračích věků. Jedno z mých oblíbených témat.

Samozřejmě ješt nevím, co vlastně budu psát, ale jsem si naprosto jistá, že moje mozkovna něco vymyslí- třeba vymyšlený svět té doby atd.

Samozřejmě až si to po sobě milionkrát přečtu a nesčetněkrát přepíšu, tak ji možná vyydám, pokud někdo bude ochoten ji zponzorovat. Jenom se modlím :D


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 theworldinsidemyhead theworldinsidemyhead | Web | 3. května 2014 v 13:56 | Reagovat

můžu se zeptat jestli tu knížku pak sem dáš? nebo kamkoliv jinam? chtěla bych si jí přečíst :)

2 Cassie Cassie | 14. května 2014 v 20:44 | Reagovat

Doufám, že se ti to podaří!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama