Day 1. Popiš sama sebe | 10 days challenge!

20. dubna 2014 v 15:17 | Red Rose |  10 Days CHALLENGE!!!

Day 1. Popiš sama sebe

------------------------------------------------
Jsem 14 let stará bruneta vysoká 165 cm. Moje oči jsou modro-zelené, často ozdobené černými linkami a řasenkou. Nejsem zrovna štíhlá, ale ani tlustá.
Lidi mne popisují jako drzou holku, ale já jsem jen až příliš moc upřímná a jsem zvyklá mít poslední slovo. Když se mi něco vytvoří v hlavě (jako nápad) tak jsem schopná ho vyplnit bez sebemenších potíží a pžekážek. Nenávidím, když jsem tak tlustá, jak jsem teď a hodlám zhubnout.
Miluju knihy, hudbu a jsem platonicky zamilovaná do kapely Blood On The Dance Floor a hodinu jsem ječela, křičela a skákala po pokoji jak nevím co, když mě na twitteru followli. Mojí největší láskou je však Ben Bruce ze skupiny Asking Alexandria.
Miluju párty, kde je alkohol a začínám dělat blbsoti již po deseti panácích Jacka Daniel'se. Mou vášní je tanec, ale stejně umím hovno zatančit. I když jsem 8 let chodila do baletu, který m bavil jako nic, ale musela jsem skončit kvůli šikaně.
Nejsem takový ten typ, že vřím každému blbovi, který mi řekne, že byl na koncertě One Direction a další den letí do Ameriky na koncert Asking Alexandria. Má naivnost tedy klesá k bodu nula.
Řezala jsem se, protože jsem měla spoustu problému a pomalu se to vymykalo kontrole.
Ze všeho nejdůležitější bod: Jsem člověk jako každý jiný.
------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristyn Stone Kristyn Stone | Web | 23. dubna 2014 v 10:38 | Reagovat

my by sme si asi rozumeli :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama