Dnes už to nešlo dál.

15. dubna 2014 v 16:42 | Red Rose |  100 a více věcí o mém životě
Jednoduše řečeno, dneska jsem to už nedokázala dál v sobě držet. Ve škole jsem dostala headshot balánem a jedna holčina se prostě musela ozvat. Hlava mě bolí ještě teď a ona "Nebyla to zas tak velká rána. Nedělej, že tě to bolí." A to už prostě bylo moc. Donutili mě jít do školy na sedm, v tělocviku jsem dostala headshot a pak po mě chtějí s bolestí hlavy, ať napíšu písemku z matiky a češtiny. Kde to jsme?

Já nejsem takový člověk, že bych prostě šla a seřvala každého za každou blbost, ale prostě pokud tu je někdo, kdo mě nasere neuvěřitelným způsobem, tak to ponese následky. No a aby toho nebylo málo, tak se mi smáli za mou reakci. No dobré, vždycky jsem ta špatná já, takže mě musíte chápat. Ale co to tu melu... Mě nechápe snad nikdo.

Lidi o mě říkají, že jsem cholerik, když prostě jednou za uherský rok vyjedu na člověka, který mě neuvěřitelně naštve. Tal nevím, kde vzali mou výbušnost. Lidi dokážou vymyslet i to, že včera viděli jednorožce na poli... Při tom byl v televizi. Bože... Někdy mám opravdu pocit, že jsem v blázninci.

Doufám, že mě chápete, co tím mám na mysli, že jo? Je to něco jako Kocourkov, kde si vystavěli radnici bez oken a světlo doní nosili v pytích a vědrech na vodu. Někdy mi připadá, že se bavím s lidmi o inteligenci na úrovni houpacího koně.

Já si hodně ráda hledám kamarády a to ze všech koutů světa. Ale prostě je tu toho hrozně moc a někteří lidi jsou mi neuvěřitelně nepříjemní, většina lidí, se kterýma se týkám osobně. Samozřejmě, mám kamarády, bavím se s nimi, ale prostě se tam potom do konverzace přidá inteligent a celá konverzace se změní na šílenou honverzaci (je to konverzace, ze které se dozvíte tak maximálně hovno) a já jen čumím před před sebe a "FACE PALM".

Znáte takové lidi, u kterých se nedá bavit jinak než "užitečnou" honverzací? Těch lidí znám docela dost. Jejich inteligence se podobá inteligenci kapající vody a i když se všechno vysvětlí, tak jen tupě zírají a stejně nicnechápou. A pak jsou tu lidi ukterých je inteligence malinko vyšší, což je inteligence nad padesát. A hlavně když jsou ještě cholerici... To bych nejraději vraždila. (Omlouvám se, jestli to někoho urazilo, nechtěla jsem vás urazit)

Představte si holčinu, co dovoluje k učiteli a stěžuje si na něj kvůli každé blbosti, ale když se na ni něco řekne, tak to je špatně. Jednoduše začne řvát a kopat kolem. No není to úžasné? Ne... Ne opravdu ne. A moje reakce?


Myslím, že už stačilo :) Snad jsem nikoho neurazila, protože jsem to neměla v úmyslu... Opravdu se omlouvám, jestli jsem někoho urazila :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama