From Death to Destiny. - Upoutávka

13. dubna 2014 v 19:00 | Red Rose |  From Death to Destiny
Chlapec, který vyrůstal ve velice hnusném prostředím. Čím si prošel si nechtěl projít nikdo. Ale on si bohužel prošel snad tím nejhorším.

Jeho rodina se o něj vůbec nestarala a ve škole ho od základní školy šikanovali. A jak šli roky, tak se snažil nějak dostat z toho věčného brečení na tu vsokou úroveň. Však co se mezi tím stalo? Jak ten chudák vůbec skončil?
****
Tento příběh je pouhým nápadem a sama ani nevím kam to dotáhnu. Věc se bude rozvíjet podle mých myšlenek, kterých mám až moc. A právě tohe by mělo být takové malé osvobození, takže čekejte něco naprosto zničujícího. Nakonec se bude muset vyklubat do dobrého konce, ale nevím jak to ještě udělám.

Všechno se odvíjí hlavně na písních, které poslouchám a ty mi dávají nápady.
Takžes e prosím neděste, co se vlastně bude dít. Jedná se totiž o melodii a ne slova, takže všechno nebude tak strašné jenom ty začátky budou hodně HODNĚ děsivé a někdo z vás si bude pravděpodobně myslet, že jsem začala tam, kde se končí. To znaméná to nejhorší na konec.

Obsah se bude dlit podle jednotlivých kapitol, co zvládnu napsat, tak to zvládnu napsat a do další kapitoly navážu. A také musíte dbát na to, že všechno je z mojí hlavy, nic z toho se nestalo!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama