Podporuji homosexualitu!

24. dubna 2014 v 15:05 | MeiAri |  Podporační žvásty
Každý ví, že homosexualita je na světě naprosto normální. Ale v tom případě nevím proč je zakázané, aby se oženili nebo vdaly. Příjde mi to takové nefér vůči nim, protože každý má právo na to, aby miloval a aby byl milován. Má právo milovat koho chce a vzít si koho chce. Tak proč je tu problém u manželství? Vůbec to nechápu.

Já jsem bisexuál a jsem na to hrdá. Zjistila jsem to, když mi bylo 13, když jsem se zamilovala do holky. Ano, zní to blbě, ale prostě jsem se do ní zamilovala. A tak jsem prostě začala podporovat nejen tu homosexualitu, ale i ostatní.
Já moc nechápu lidi, kteří prostě řeknou, že homosexuálové jsou divní a nepatří do naší společnosti. Proč to vlastně říkají? To jsou tak moc odlišní? Vždyť láska nezná meze v lásce. Je to jen láska, kterou k životu potřebujeme, tak proč se kolem toho tolikřeší?

Znám jenom jednu zemi, kde je homosexuální manželství povoleno a to je Francie. Tam opravdu najdeme spoustu párů, dokonce i někteří, co se tam přistěhovali, protože nechtěli mít jen registrované partnerstí, ale chtěli být oficiálně svoji. Proč ne? Vždyť na tom není nic špatného.

Spoutu američanů jsou homosexuálové a víc jak čtvrtina nemají ani přítele/ přítelkyni protože by věděli, že by byli odsuzování, a proto se také někdy chovají jak děvky (s prominutím). Ale to jim nikdo nnezazlívá, každý potřebuje lásku a pokud ji odmítá kvůli ostatním, tak se pouze bojí. Proč to zazlívat.

Úplně ze všeho nenávidím lidi, kteří nenávidí své potomky jenom proto, že jsou homosexuálové. Nebo když někomu nadávají, že jsou homosexuálové jen proto, že ještě neměli přítele/ přítelkyni. Nezdá se vám tohle trochu kruté? Samozřejmě musíme chápat, že když je jedna holčina ze šesté třídy základní školy a řekne, že je lesba, tak to se jí samozřejmě nebude věřit.

Je to takové docela dost zamotané. Jeden říká tohle a druhý tamto. Stejně ze všeho nejhorší je samota. Samota taková, že někdy musíte křičet, aby jste věděli, jestli existujete a probrečíte každou noc jenom proto, že nemáte nikoho, komu by jste se svěřili se svou bolestí. Je to naprosto příšerné, věřte mi. Sama jsem si takovou samotu zažila.

Já se jenom snažím propagovat tuhletu krásnou lásku, která by neměla být omezována v žádném případě. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 24. dubna 2014 v 16:15 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím. Respektuji homosexuály, proč bych proti nim něco měla mít? Vždyť světu nic neudělali. Mají právo na lásku stejně jako každý jiný na této planetě. Nemám ráda lidi, kteří jim nadávají do buzerantů a tak podobně a odsuzují je ještě předtím, než je vůbec poznají. (Nejvtipnější na tom je, že tito lidé, kteří odsuzují ostatní - nejenom homosexuály - pak nejvíce brečí a stěžují si na nespravedlivost světa, když jim někdo něco vytkne nebo je napříkald označí za šprta, pokud mají brýle :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama