Skrillex- Recess (2014)

19. dubna 2014 v 16:32 | Red Rose |  Hudební recenze
Ukažme si jak tento rok pracoval Skrillexd na svých dílech v roce 2014. Nejlepší ukázkou bude píseň "Monsters Killer". Můžeme slyšet spojení techno hudby a zároveň trochu dupstepu.

Nořekněte mi, kdo by na tohle tančil dupstep -_- Asi nikdo, že ano. Dostaneme se asi do poloviny písně a uslyšíme, že se na to oprvdu nedá tancovat.

Skrillex si na této desce dal hodně záležet, už jenom podle zvuku nejen této písně.
K této písni se hlavně vážou slova, a tak bychom si mohli poslechnout ještě jednu píseň, co vy na to? Jako celé album obsahuje v každé písni alespoň jedno slovo a zároveň se tohle všechno váže ke klasickým melodiím jeho stylu. Není zrovna jednoduché zpozorovat na první poslech naprosto všechno, ale poté už si toho všas všimneme.

Píseň je velice nápadná svým jednoduchým textem "I will try it out" a poté svými velice rozdílnými výškami melidie. A pokud se zaposloucháme víc, tak zjistíme, že se do melodie dostávají slova jako "OK" nebo cistoslovce "Yeah"

Na začátku je melodie velice příjemná i se slovy, ale poté si lidé většinou řeknou "co to je?" Zvuky jeho stylu napodobují nějakou pilu nebo něco takového, ale svým způsobem se to dá dobře ohodnotit.

Snad se písně líbí :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 19. dubna 2014 v 17:10 | Reagovat

Ahoj, do SB tě beru ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama