Wanna be Affs?

10. dubna 2014 v 19:25 | Red Rose Lady
Chcete se spřátelit? ♥

  1. Přezdívka
  2. Blog/ webová stránka
  3. O čem je váš blog
Máte-li zájem, nečekejte, že budu pravidelně komentovat nebo jaké další podmínky jste uvedli. Nezapomínejte, že si mezi AFFS nepřidávám blogy, které mě nazajímají- různé celebrity, pixely, počítače, barbie atd. Samozřejmě blogy zaměřené na hudbu beru, protože hudba je můj život :)

Jestli máte na affs různé ikonky, tak je mi naprosto jedno jakou mi dáte, hlavně ať to není sprosté a ať to není Justin Bieber a podobní slaďoušci, které nemám ráda.

EDIT: 16.7.2014 (Já vím, dlouhý jak prase)
Víte o tom, že každý člověk, co potřebuje nějaký lidi, aby chodili na jeho blog, tak potřebují nějaký lidi, aby si blog spřátelili? Ale ono to není až tak jednoduchý. No, blog by měl nejprve nějakým způsobem zaujmout. Buď články nebo... Články. Lidi, vás podle mě nezajímá jenom vzhled, ne? Jce mám na vzhledu takovou odpornou sračku, že se na to ani nedá dívat a pořád sem chodíte, protože vás zajímají články.

Já jsem nakonec trochu změnila názor. Budu si přidávat jakýkoliv blogy, ale musí mě prostě nějak zaujmout. Můžu pijímat o fotkách, o pixelech a o všem možným, ale nemůže to být až tak překombinovaný, až z toho bude bolet hlava a musí to hlavně zaujmout. Jak asi chcete zaujmout tím, že tam napíšete, že klasický papír má... Já nevím.. 1400 pixelů? K čemu to těm lidem je? Možná k něčemu, ale vštšině lidem na dvě věci.

Ale takhle nechci nějak kritizovat, akorát si prosím prvně shlídněte o čem píšu a pak teprve usouděte, jestli mě to bude zajímat. Dobře. Když jsme si to vyjasnili, tak si můžete okomentovat tento článek a čekat, až se podívám na váš blog a dokonce si i přečtu celý článek a okomentuju, pokud mě bude zajímat. Dobře.

POKKUD JSTE MI VĚNOVALI POZORNOST, TAK VELICE DĚKUJI A POKUD JSTE DOŠLI AŽ SEM, TAK SI NÍŽE NAPIŠTE BODY, KTERÉ POŽADUJI. JINAK DĚKUJI A DOUFÁM, ŽE BUDETE MÍT ZAJÍMAVÝ BLOG :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama