#2 - Zhubnout

12. května 2014 v 12:00 | MeiAri |  Cesta ke snům
Jsi tlustá.
Jsi hnusná.
Tohle zní v mé hlavně dost dlouho. Proto jsem se rozhodla zhubnout.


Něco si přát a něco uskutečnit je úplně něco odlošného. To z nás ví každý. Já se však rozhodla pro jednu věc. Pryč s kaloriemi. A o tom bude naprosto krásný deníček. Co s ním a o kolik jsem za týden zhubla. :)

Není jediný den kdy bych si nedala facku za to, co jsem vlastně snědla. Pak se dívám do zrcadla a co vidím? Naprosto hnusnou tlustou holčinu, která po něčem touží a nebyla to schopná uskutečnit. Je mi z toho špatně ještě teď. Ale dneska se mi povedlo jíst méně sladkostí než kdy před tím :D

Jsem z toho tak trochu zoufalá, doufám, že to zvládnu a nikdo mi už nkdy pak nebude říkat, že jsem tlustá. I když se takoví jedinci najdou, já se pořád budu snažit vypadat dokonale. Možná si někdy budu připadat krásná. I když to není ani v jediném případě pravděpodobné, tak se alespoň snažím v to věřit.

Je to jako droga, dívky se snaží zhubnout, protože klukům se líbí hlavně štíhlé holky. A právě tu drogu začínám přebírat já. Nechci, abych byla za toho cvoka, co propadne anorexii, ale chci jen zhubnout.

Nechci přestat jíst, jenom chci, abych vypadala hezky a jídlo oezím. Jak tedy udržet linii, když to stejně nezvládnu a naperu se čokoládou? Možná by to chtělo nějakou motivaci. Třeba to, že budu krásná, i když tomu sama nevěřím. No myslím, že je to naprosto jedno a já stejně zhubnu víc, než je třeba a budu pohublá blbka.

Možná to ale dopadne dobře a mne se podaří zhubnout do té zdravé míry. I když mi to mnoho lidí nevěří, já doufám, že se to povede a já se budu moct chlubiit mou nádhernou postavou, kterou teprve budu mít. Bude to pro mne to nejkrásnější, co bych si kdy mohla na narozeniny přát. To protože mám narozeniny na podzim, tak jsem si dala za úkol do té doby zhubnout.


Často si připadám, jako bych nemohla nosit žádné uplé trička a světlé rifle. Vždycky jsem se jenom snažila nosit to co mne zeštihluje, abych se nemusela stydět za moje břicho, které vypadá, jako bych byla těhotná. Rifle, které nosím, tak jsou převážně černé barvy, protože opravdu nemám zapotřebí zvýrazňovat můj zadek. Moje prsa jsou neuvěřitelně malé a proto moje skříň plní push-upky. Jak skvělé.

Mám se bát toho, že přestanu jíst úplně? Ne. To opravdu nemám. Já jsem takový milovník jídla, že se spíš bojím, že zase přiberu na váze.Ale tento úkol hodlám splnit i kdybych před sebou měla stůl plný dortů a bůh ví čeho ještě. Držte mi palce, protože to budu opravd potřebovat. :)


Tak se tedy loučím s takovými jídly a vrhám se na zeleninové saláty a ovocné poháry. Loučím se se sladkou kofolou a moje chuťové pohárky si budou muset zvyknout na čistou vodu po celý den. Snad se nevyskytne problém :) Sad ne... Miluju, když věci probíhají tak jak mají :D Hlavně, když se potom mám čím chlubit :D

Dzžte mi palce, protože dobrého jídla se zbavuji docela nerada :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 theworldinsidemyhead theworldinsidemyhead | Web | 14. května 2014 v 14:05 | Reagovat

Taky se snažím zhubnout,na začátku pro mě bylo hrozně těžký přestat jíst sladký, ale  vyřešila jsem to úplně jednoduše. Řekla jsem mámě ať nic sladkýho nekupuje a přestala jsem si s sebou do školy brát peníze. :-D Jak prosté. Taky jsem začala běhat ale někdy jsem hrozně líná takže to taky vynechávám :-D :-D Ale já ti věřím. Dokážeš to ;-)
btw: přidala jsem si tvůj blog do odkazů ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama