Andy Black- They don't need to understand

26. května 2014 v 16:39 | Venouš |  Hudební recenze

Nový projekt Andyho Biersacka z kapely Black Veil Brides.Dívala jsem se na neuvěřitelně úžasné videa Joe Avrige (nebo jak se to jmenuje) a nerazila jsem na takové jedno video, které zveřejnilo Hot Topic. Do té písničky jsem se okamžitě zamilovala a proto ji chci ukázat i vám.

Píseň se jmenuje They Don't Need To Understand a jeho autorem je Andy Biersack, který rozjel nový projekt Andy Black. Tak abychom se vrhli na to hodnocení, kyž už jsem to tu rozjela. Jen pro vás tato premiéra, která byla zveřejněna přesně 19.5.2014

Jak hodnotím styl videa?
Je tu jen pár takových vyjímek, které bych ovšem vytkla. Moc se mi nelíbí, jak Andy stojí před plátnem a na něj z projektoru svítí jakési video. To bychtak vytkla, ale to je tak všechno. Video se povedlo, ale trochu se mi nelíbí, jak je to jenom v takovém tom černoblílém stylu. Možná bych tam trochu té barvy přidala, i když takhle je to taky hezké.

Jak hodnotím Andyho vzhled?
To sem sice nepatří, ale na videu je to taky. Tak jeho vzhled mi příjde takový (konečně) chlapský, což je pro něj veliké plus. Konečně se přestal líčit, i když se mi taky líbil jako taková ta "emo" hvězda. Krásné tělo, to se musí uznat. Opradu chválím, protože je to můj hrdina.

Jak hodnotím Andyho hlas?
Ze začátku mi to přišlo, že to bude něco jako lov song, když tam tak zjemnil svůj hlas. Přišlo mi to takové moc sladké na Andyho Biersacka, rockového krále. Ale když jsem si konečně poslechla refrén, tak se mi pravděpodobně rozšířili zorničky. Andy má opravdu překrásný hlas, to se nemusí říkat dvakrát. Je to pravda, musíte to uznat.

Jak hodnotím melodii?
Jako není špatná, ale tohle mi moc na Andyho nesedí. Vždycky se vrhal do takových spíše tvrdších melodiích a najednou prostě skočí na takovou slaďárnu. Ale zní to nádherně i když je to něco takového, jako popová sr***a. Může se tím ale chlubit, protože je to Andy Biersack, který zachránil neuvěřitelnou spoustu životů, včetně mého.

Jak hodnotím text?
Když jsem se zaposlouchala, tak mi došlo, že tohle muselo vyjít z Andyho hlavy, což všechny jeho texty šly. To znamená, že má jedno obrovské plus u mne. No a když rozebereme text pořádně, tak uslyšíme tu větu, která by nám měla rozkvést v srdci. Nemusí rozumět. Je velice smysluplný a dokonce dokáže otevřít oči, což je další plus. Nemám výhrady.

Jak hodnotím píseň celkově?
Píseň na mě udělala velký dojem, dokonce jsem si říkala, proč jsem vůbec taková a nedokážu tedy být sama sebou? Nyní musím Andymu opět poděkovat, že mi znovu otevřel doširoka oči. Je opravdu překrásná a hodně chválím. Povedla se mu nejen z důvodu, že dokáže rozšířit obzory.

Hodnocení

Styl videa


Andyho vzhled


Melodie


Text


Píseň celkově


CELKOVÉ HODNOCENÍ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 theworldinsidemyhead theworldinsidemyhead | Web | 26. května 2014 v 20:11 | Reagovat

Písnička je super, ale k Andymu mi to prostě jaksi nesedí.
Přeju mu úspěch, ale snad se nevykašle na BVB, to by byl můj konec :D
Písnička je nádherná, text je fakt úžasnej, ale BVB jsou BVB :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama