Day 1. - Jakou hudbu posloucháš a proč?

22. května 2014 v 16:00 | MeiAri

day 1.

Víte, já jsem taková trošičku citlivá osůbka. Pár lidí, ehm, většina lidí mi typuje pop a takovýhle různý sračky. Já jsem na tom ale trochu jinak než se na první dojem zdá. Krásné oblečení, lehce namalovaná, vlasy v culíku a přesto duše plná tvrdý hudby. Přesně tak. Rock, Metal, HardCore, Screamo a mnoho dalších jsou ty nejlepší žánry na celým světě. Není nic lepšího než poslouchat pořádný decibely.

Jak jsem se ale k tomu dostala?

Bylo to ještě před třemi lety, kdy začala éra One Direction kdy jsem je i jednu dobu poslouchala. Teda alespoň myslím, že to bylo tak tři roky zpět. No a tak jsem poslouchala tyto slávou zaplavené blbečky, které teď z duše nenávidím.

Když jsem je tak projížděla youtube, tak jsem si všimla takovýho dovnýho kanálu, kde byl vlastně BRYANSTARS. Tento kanál mi v podstatě změnil život. Jako i když se říká, že podstata podstaty je v podstatě nepodstatná, tak to v podstatě naprosto změnilo můj život. První video bylo Black Veil Brides s jejich zpěvákem Andym Biersackem. Pak to přešlo na písničky a prvním rokem to byla kombinace one direction a black veil brides. Jak super, že?

No a jak šel čas (nějakej ten tejden, no), tak jsem se zahleděla do ještě jiných kapel. Pak to přešlo na hudbu a vlastně dodnes jsem dokonce zapoměla, co je pop. Co je sakra pop? Jak to vůbec zní? To už mi do hlavy nikdo nedostane, protože větší sračku už opravdu neznám. To už radši budu poslouchat country music než pop.

Proč takovou hudbu poslouchám?
Po tom, co jsem začala poslouchat pop, tak jsem začala mít nějaké problémy. Začala jsem vnímat věci kolem sebe. Jakoby mne ta hudba zkazila. Ale právě tady je jeden problém. Moje máme i táta do mne začali hustit své problémy, místo mezi sebou to řešili pres mě a já jsem se v tom začala topit. No a vždycky, když už blo po tom, po řezání, tak jsem si teprve pustila hudbu. Byla to blbost, ale dřív m to prostě nenapadlo.

No a jak šel čas, tak se v mojí hlavě začalo temnit. Šlo to čím dál víc ke dnu a já jsem začala přemýšlet docela dost o depresivnívch věcech, mnohdy jsem se chystala spáchat sebevraždu. Ale právě po tom, co jsem v náhodách začala poslouchat hudbu, která je nejen nová, ale zachraňuje mi život, jsem se začala trochu zlepšovat. Poslouchala jsem hudbu a zapomínala na realitu. Mnohdy to bylo lepší.

Po několika měsících jsem si uvědomila, že tohle není dobrý nápad a tak jsem se prostě s realitou smířila a jednoduše jsem se soustředila na hudbu do přiměřené hranice. Dodnes mi to nevydrželo a hudba je pro mě víc než můj život. Tohle je takové vysvětlení :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 theworldinsidemyhead theworldinsidemyhead | Web | 22. května 2014 v 20:32 | Reagovat

naprosto s tebou souhlasím :-)  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama