RawFood Fest v Praze!

25. května 2014 v 14:04 | MeiAri |  100 a více věcí o mém životě

S bráškou jsem byla na jednom velice zajímavém festivalu, který byl pod názvem RawFest. Velice zajímavá jídla, to se musí uznat. Nikdy jsem nic takového nejdla, to je pravda. Všehno bylo ze syrových surovin, většinou tedy ovoce a zelenina. Ale to, co jsem snědla já byloo to nejhnusnější, co jsem kdy jedla. Chápete to? Byl to takový zeleninovo mlékovo pohankovo mangový smoothie, ale tak odpozný koktejl jsem teda nejsedla. Jo, bylo to tak husté, že se to jedlo.

Když se ale přiblížím k tomu co jsem jedla dál, tak to bylo hlavněbanánové palačinky s tou nejodpornější čokoládou na světě. No, ale aby na tom bylo něco pozitivního, tak to bylo to, že jsem si uvědomila, že být VITARIÁN se opravdu nevyplácí a člověk pak alespoň nemusí jíst opravdu odporné jídlo.
Třeba tyto drinky. Vypadají docela chutně, že? Ne, tak to opravdu nikdy nezkoušejte. Ten zelený jenejen bez chuti, ale jsou tam kopřivy smíchané s jablkem. Ten druhý jsem svým způsobem an raději nezkoušela, ale co jsem slyšela od lidí, tak to nechválili ani trošku. Prý je to příšerné pití. Nedoporučuji.
Je mi to nepříjemné říkat, ale pokud by jste se rozhodli jít na ten fest, tak rozhodně doporučuji zkusit takovou "Mňamku". Jako určitě to stojí za to, aby tam člověk zašel, ale mne to jídlo opravdu nechutnalo. Sice bych si něco dala i znovu, ale nedokázala bych to jíst pořád. Pořád dokola a dokola jenom jedno a to samé jídlo, všechno živé jídlo každý den a k tomu 45 banánů denně, tak to fakt ne.

Nezapírám, může to někomu chutnat, ale nemusí ovšem všem. Podle mne už je to vitariánství spíš něco jenom jako módní pokus a spoustu lidí se toho chytlo. Chápu, vegan a vegetarián, k tomu už jsou argumenty, ale pokud chcete říct nějaký argument, proč jste vitariáni, tak už držíte hubu. Podle mne je už to jen módní přehnanost a lidi začnou hladovět čím dál víc. No nemám pravdu?

Kadý má však názor jiný. Někdo na to argumenty má, ale vsadím se, že věšina řekne že je to teď v módě a vůbec se nebude zajímat o to, proč vlastně vitariánství vzniklo. Chápů, někdo má rád tato jídla, ale musí k tomu mít argument, proč nejí maso nebo u těch vitariánů, proč jí jenom zeleninu a ovoce. Jako moc mi to do mozku nenalezlo, takže budu muset čekat, až se mi někdo vymáčkne.

nikdy vitariánem! :P

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 theworldinsidemyhead theworldinsidemyhead | Web | 25. května 2014 v 20:58 | Reagovat

Nedokážu se představit život bez fláku masa :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama