Trapné #SELFIE

13. května 2014 v 15:00 | MeiAri |  Pravidla? A ho... Myslím nic :)

Pojď si udělat SELFIE!

Moje reakce


Jsem jediná, komu přijde, že to #SELFIE je trochu víc trapný? Je to trochu divný, abychom se fotili na každým místě a abychom museli ostatním dávat najevo, že jsme právě na záchodě. Nepříjde vám to trapné, když všude vidíte ksichty svých trhlých kamarádů, no nedej bože svoje? Je to hodně divný a trapný.

Fotka sem a fotka tam, sedím na záchodě, sedím v restauraci a mnohdy je to 3.000 fotek z jedné místnosti. Jak takhle může někdo žít? K tomu selfie ve třech, pěti a deseti osobách, k tomu přitroublé úšklebky a mnohdy nepovedená fotka. No a fotit se nepřestaneme dokud ta fotka nebude dokonalá. To někdy znamená jeden milion fotek za deset minut.Musím uznat, že některé fotky vypadají dobře, ale spousta z nich jsou dovné. To si jako mislíte, že když se vyfotíte, jak zvracíte do záchodové mísy, tak vám to někdo okomentuje "Bezva fotka" nebo "Umíš fotit"? Nebo když se vyfotíte, jak ráno ležíte v posteli neučesaní a holky nenamalované, tak vám někdo bude obdivovat vaši krásu? Proč tolik snahy o zbytečné fotky, které stejně tak jako tak lidi začnou otravovat?

Trochu naklonit hlavu, úsměv, ale hlavě tak, aby nešel vidět ten mák. Tak to zakryju svou rukou, aby to vypadalo roztomileji. Přesně tohle je pro mne neuvěřitelné. Proč si ale nevyčistíte zuby, aby jste se mohli prostě usmát a udělat normální fotku? Nebo nejlepé; proč si to nenecháte na nějaké krásné místo a nevyfotíte krásy země?

Pomalu mne opouští logika lidí, protože lidi, kteří se musí fotit každých pět minut a kontrolovat svůj vzhled každou sekudnu, tohle je opravdu nad moje chápání. Chápu, ráno se upravím, ale nemusím u zrcadla stát dvě hodiny a fotit se jak nějaké pako.

Nenávidím portály, jako MySpace.com nebo Instagram. I když je spousta fotek hodně zajímavých, tak polovinu hyzdí přiblblé ksichty lidí, které ani neznám. Proto jsem tyto stránky dávno opustila. Naštěstí jsem opustila tyto portály před úspěchem písně #SELFIE, protože to už by mi pukla hlava.

Proč se fotíte nahatí?


Tak tohle už je opravdu nad moje chápání. Proč sakra lidi zveřejňují intimní patrie? Ženská ukáže kozy, chlap penis. Kde to do prdele jsme? Je tohle ještě země normálních lidí? Je to opravdu něco příšerného.

Nechápu k čemu to je, když se vyfotíte nahatí. Chlap u fotky vyhoní a jde dál, ženská se lekne, ale pak se nechá inspirovat a jde se vysvléknout a vyfotí se taky. Pak to jde zase a zase dokola. Je tohle k sakru normální? Tohle už trochu přesahuje hranice. Je to nenormální, když si ani intimní partie nedokážete uchránit před internetem.

Chápu, lidi si třeba nemají jak vydělat, ale pokud jde o takové fotky, jsou zveřejněné na normální stránce, kde není 18+. Jak tedy chcete, aby vás lidi měli rádi pro vaši duši, když vás budou prosit o velikost podprseky, nebo kolik centimetrů je ten tvůj. Příjde mi to totálně hlavu. Trochu se začínám bát o tu naši genraci.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 theworldinsidemyhead theworldinsidemyhead | Web | 14. května 2014 v 14:08 | Reagovat

S kámoškama si taky někdy tu Selfie uděláme, ale lidi co se vyfotí pokaždý když něco sní nebo jdou na záchod jsou fakt trapný. SOUHLAS!! ;-)  :D

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 15. května 2014 v 16:34 | Reagovat

Někdy se to s těma fotkama opravdu přehání...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama