TYGR- Kapitola 1

22. května 2014 v 17:00 | MeiAri |  TYGR

Les, hluboký les


Les,, hluboký a temný les. Nebezpečný les, kde jsou kosti, krvavé stopy a to še po rodince, tygří rodince. Je až neuvěřitelné, jak taková rodiny dokáže držet pospolu. Malý tygříci sice nejsou největší a nejsilnější, nejsou dospělí, ale lovit už umí, všichni čtyři pohromad si poradí. Obrovitánský tygr, který je ve sketečnosti mírumilovný, dokáže lovit i lidi, i když to nikdy neudělal. A co tygří máma? Nádherná svým šedo bílým zbarvením. Však na samici je její lovění vyinuto až na hranici možností.

Jednou se rodinka sešla, aby se trochu proběhla a zalovila si v lese. Však tu se objeví lidi. Dlouhou dobu se skrývají, ale jak zjistí, že ti jsou mírumilovní, tak příjdou blíže a začnou se lísat k jedné dívence. Ta se jen otočí a začne ječet neuvěřitelným způsobem. V tom se jeden z chlapů otočí a vytáhnou samopaly a pušky. Tygříci se rozeběhnou kupředu, aby zneškodnili.

Beží a zanechávají za sebou krvavé stopy, když zjistí, že běží po lidech, kteří běží. Ale když se jeden z nich podívá dozadu, tak ho střelí kulka. A pak další a další. Je to až neuvěřitelné kolik kulek najednou dorazilo jednoho tygra. Bylo to neukrutné řvaní.

Všimne si toho táta tygr a snaží se zapamatovat si obličej toho chlápka. Černé vlasy s trochou šedi, husté obočí, modro šedé oči. Vrásky, což znamená, že už bude postarší. Nebo ne? Tygr odskočí, jejich rodina se pomalu snaží bojovat. Však v tom jsou postřeleni další dva malí tygříci a šedo bílý tygr je střelen přímo do sdce, na místě mrtev. Sehrálo se to v takovou krátkou dobu, je to až neuvěřitelné.

Po chvíli, když si všimnou, že už nikdo nikde není, tak přestanou střílet a pomalu začnou odcházet se smíchem, jak to bylo lehké zneškodnit tu jejich rodinu. Ale pravděpodobně si neuvědomili, že pořád neskolili toho tygra, obrovitánského tygra s neuvěřitelnou silou. Co když je jednou najde?

"Ty, Harolde, nevíš, jestli tam nebyl ještě jeden tygr?" Baví se mezi sebou Harold a Peter. Harold zakroutí hlavou a odfrkne si, jakoby naznačoval nesouhlas

"Prosimťe Petere, co by nám mohl udělat takový tygr, kdybychom ho tak lehce odflákli jako ty ostatní?" Zasměje se nervózně Harold, i když si je jicstý, že už tam žádný jiný tygr nebyl. Ale přesto se trochu bojí Peterova mínění a nervózity. Co když tam opravdu někde je?

"Trochu nervózní smích na tak nebojácného vikinga, Harolde." Upozorní Peter i když v sobě dusil strach, protože Harold měl v rodném listě jako předky vikingy, nebojácné drakobijce. Co když strach Harolda přeci jenom něco naznačoval? Co když je ten obrovský tygr takovou hrozbou, kterou nikdo nedokázal popsat? Pravdopobně to ale nikdo nepopsal z toho důvodu, že se nikdy nevrátil.

"Přestaň mi říkat vikingu, ty trdlo." Zahihňá se Harold, který už nepociťuje žádný strach, který by však v tenhle moment nastat určitě měl, protože povraždili tu rodinu, která pro tygra měla obrovskou cenu, snad víc jak jeho život. Ale proč tedy nebránil své potomky? Možná se bál on, nevěděl, co to jsou zbraně.

Ale i tak se žilo v poklidu i když tygrův život se změnil. Utekl pryč. Však vrátí se pomstít svou rodinu nebo ne? To je však jen v jeho rukou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 theworldinsidemyhead theworldinsidemyhead | Web | 22. května 2014 v 20:30 | Reagovat

jujky, těšim se na další část :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama