#0 - Úvod do jídelníčku.

10. června 2014 v 16:48 | Venouš |  Jídelníček.


Pravděpodobně naprosto každý by si teď určitě řekl, co je tohle za pí*****a. Ale já si prostě připadám taková, no prostě nikdy dost dobrá (Never Good Enough - do dalších článků :D). Trochu se však bojím, že to skončí naprosto stejně, jako by to mělo skončit a to tak, že to všechno zase přiberu. A proto tenhle nádherný projekt, který se nazývá "Jídelníček".

Budu se snažit psát sem všechno, co jsem snědla každý den a doufám, že toho jídla bude ubývat co nejvíc by mohlo. Můj kamarád bude zelenina a voda kamrádka. A já, se svou výškou 164 nebo 163 cm, vážím dobrých 64 kg. Kam to chci dotáhnout? Nejlepších 45 kg a to během rekordního času - co nejdřív.

Možná, když budu mít svých 45 kg zpátky, tak si možná jednou řeknu, že mi to sluší si kyž si moc naděje nedávám. Však co, pořád doufám, že to zhubnu během léta, budu sportovat, jíst zeleninu, jít maso, nebudu jít sladké a nebudu pít sladké- jak prostě to zní a jak těžko se to dodržuje.

Dnešní jídelníček radši psát nebudu, protože opravdu nezačínám dneska, ale až zítra. Dnešní den jsem totiž sežrala dva oplatky a k tomu jsem naštěstí potom šla hrát tenis, tak jsem to ztrávila a vypotila ven.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 10. června 2014 v 21:53 | Reagovat

Hlavně nedělej pí.........oviny. Ať neskončíš jako anorektička v léčebně. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama