#1 - Anarchista?

5. června 2014 v 16:33 | Venouš |  Reakce na komentáře


Komentář od Tess u článku Nový projekt!


Víte, abych měla říct pravdu, tak taková maličká anarchistka jsem. Sem tam se dělám co chci a vždy si stojím za svým i kdyby to byl nekonečný boj s větrnými mlýny. (Neboj se boží mlejny melou!) Ewa Farna Moc mi na tom ani nezáleží. Jsme prostě taková jaká jsem. Tečka.

Kdybych to měla rozviout, jak jsem se k tomu dostala, tak to asi bude takto.

Bylo ráno a já jsem byla u táty doma. Sledovala jsem zprávy a tam bylo cosi nudného. A pak přišel táta, který si to přepnul. To se ještě nic nedělo, ale pak jsem si uvdomila, že jsou vlastně in popové sračky, které z duše nenávidím. To "Kingové" zavalení slávou, kteří si neudělají čas ani na své fanoušky. Kdežto BOTDF nebo Black Veil Brides, to je něco naprosto jiného.

Vezměme si třeba One Direction. Ti si na fanoušky udělají čas jenom při koncertech. Známe jejich PO Box? Známe jejich mail? Ne. Písničky jim skládá nějaký textař, který vymýšlí písničky na jedno téma. Holky a holky.

Potom tu máme Of Mice & Men, kteří si písničky skládají sami, Austin má výjmečný hlas (Dokáže Harry Scream? Ne) a navíc většinou zpívá o tom, jak nám chce pomoct, jak tu nejsme sami a zpívá fakta ze života. Navíc tou výhodou je, že za každou písničkou je příběh (Neberu Asking Alexandria, tam nebyla jediná písnička napsaná za střízliva, jak nám popisoval Danny, zpěvák) a dokážou do toho dát emoce. Nedělají to jenom pro prachy, ale hlavně pro fanoušky, kterým zachránili život. To stojí za zamyšlení.

No, to je jenom vysvětlení, proč tak nenávidím pop.. Nejhorší hudba- jako neberu melodii, tak je někdy dobrá- ale nenávidím to, že většina z nich má textaře.

Stačí to jako vysvětlení, že se můžu zdát jako anarchista?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 5. června 2014 v 20:22 | Reagovat

Doufám, že tě to nějak neurazilo. Nemyslela jsem to nějak zle, to vůbec. :)
Já jsem taky v něčem trošku anarchistka, jdu proti davu a když se mi něco nelíbí, prostě to řeknu. V týhle době se za projev anarchismu považuje snad už jenom něčí upřímnej názor, takže jsme anarchisti vlastně všichni ne?

2 Venouš Venouš | Web | 6. června 2014 v 7:44 | Reagovat

[1]: Tak neuazilo mě to vůbec :D A ano, jsme všichni tak trošku anarchisti. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama