Moje Rodina.

4. června 2014 v 19:27 | Venouš |  Hudební deníček


Okay.. Než začnu šílet, tak něco řeknu a botdf. Kapela se jmenuje Blood On The Dance Floor a zpívají v ní Jayy Von Mornoe (Ten černovlasý) a Dahvie Vanity (Zelený melír). Oba jsou naprosto nejlepší a nedokážu bez nich žít. Začali v roce 2007, ale Jayy byl přijat do kapely až v roce 2009, protože Garret (nebo jak se píše) byl vyhozen z kapely. Nyní se chystají vydat album pod názvem BitchCraft a vypadá to tak, že to bude nejlepší album, které kdy vzniklo. Jo a hrají žánr: electro pop/rock.


Rozhodla jsem se jim napsat dopis, ve kterém bude napsán můj příběh, jak to všechno šlo a jak jsem je začala milovat a jak mi zachránili život. Jsou totiž naprosto nejlepší a nedokážu si život bez nich naprosto vůbec představit.

Mnoho lidí nemá tuto kapelu rádo, kvůli naprosto nemožnému vzhledu, který se mi líbí. Líbí se mi jejich písničky a jak všechno dokážou nacpat do písničky. Jsem ráda, že existují a opravdu jsem bez nich bezradná.

Možná je nemáte rádi, možná vám příjdou hnusní a možná je dokonce nenávidíte, ale já mám na to jenom jeden názor, který by jste si mohli přečít.

"Kapela Blood On The Dance Floor nemá zrovna ty nejslušnejší názvy písní a nemá zrovna tak úžasné písničky jako ty popové sračky, ale pro mě je to opravdu úžasné. Každý má svůj názor a to že vy je nenávidíte nemá vliv na mě. Já jsem hrdý člen rodiny SGTC Elite, který mi poskytuje pocit bezpečí jenom když si je poslechnu. A máte-li k tomu výhrady, tak si je mějte. Mě je to jedno, já jsem člen rodiny a nehodlám se toho vzdát."

Víte, SGTC Elite nejsou jen kdejací fanoušci kapely, my jsme rodina, která drží pohromadě a vždy dokáže pozvednout kapelu a vést ji dál i když jsou zrovna krušné časy. Já jsem schpná jim darovat všechno co mám i kdyby to mělo znamenat, že skončím jako troska. Je mi to jedno, jestli my jsme rodina, tak tedy buďme. Jsem neskutečně hrdá na to, že jsem členem.

Spousta lidí vidí kapely jako zdroje hudby. Však já a celá rodina je vidíme jako stvořitele bezpečí, lásky, života a úsměvu. BOTDF stvořili fanoušky, kteří dokážou milovat, mají otevřené srdce pro všechny, kdo si to zaslouží. Stvořili fanoušky, kteří se dokážou usmát i když jim je zrovna do pláče a chtějí zemřit. Stvořili fanoušky, kteří si uvědomí svou chybu a snaží se ji napravit. Fanoušky, kteří jsou jako jedna velká rodina a navzájem se podrží i kdyby se viděli poprvé a věděli jenom to, že jsou fanoušci BOTDF. Tito fanoušci jsou jedni z nejvěrněších a v jejich srdci je neuvěřitelná láska.

I když jsou písničky mnohdy kruté, nadržené a sprosté, tak pořád nemají v úmyslu tyto lidi takhle zesrat. BOTDF jsou lidi, kteří si dokážou udělat srandu, dávají do písní emoce, skládají si hudbu sami, komunikují s fanoušky a dávají jim najevo jejich zájem o jejich názor. Tito lidi si zaslouží neuvěřitelnou spoustu lásky, kterou jim fanoušci dávají.

Poslechněte si třeba písničku The Right To Love, kde se zpívá o tom, jak si každý zaslouží být milován ať je to kdo to je. (Dobré umět anglicky)


Je to píseň z roku 2009, do které jsem se zamilovala a dokonce ji umím nezpamět. (To umím ale spoustu písniček.)
Ještě jedna ale stojí za poslech. Je to písnička YOU ARE THE HEART, která mi zachránila život, když jsem se chystala se podřezat. Bylo to tak tak, ale nakonec jsem si pustila písničky a našla jsem tuhle. (Opět je dobré umět dobře anglicky)


Píseň je o tom, že když to vzdáme, tak to vzdáme na nich (Na Dahviem a Jayyovi.) Zpívají o tom, jak se člověk cítí, když chce zemřít a m silné deprese. Přesně to, co jsem po nocích produkovala ven aniž by někdo věděl, že vůbec deprese mám. Nikdo to nevěděl.

Když si uvědomíme, jak moc lásky nám tahle kapela dokáže dát, tak nám to rozbuší srdce, které se sotva drží, aby nerozbombardovalo hrudní koš. Bije tak moc, že si to ani neuvědomíme. A proto je miluju. Je to nejpleší kapela, kterou jsem kdy poznala a kdybych na ně nemyslela a neposlouchala jejich písničky, tak bych skončila pod kytičkama.

Víte, miluju je neuvěřitelně moc a proto jsem hrdá členka SGTC Elite neboli SGTC Family. Ano, nejsme jen fanoušci kapely BOTDF, ale jsme rodina. Obrovská rodina, která rozdává lásku jenom tím, že miluje tuhle kapelu. To oni nás naučili k těmto věcem přihlížet a rozbušili naše srdíčka.

Děkuji vám, BOTDF, že jste tu s námi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 4. června 2014 v 20:39 | Reagovat

BOTDF moc neposlouchám, ale mám je ráda. Při tom co jsi psala se mi ale stejně chtělo brečet. Uplně jsem si tam představila všechny osatní kapely.
Seš úžasná! Jen tak dál! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama