Nakonec se začíná v sobotu. Tedy dnes.

14. června 2014 v 10:51 | Venouš |  Jídelníček.
Tak tedy dnešní den bude asi hodně takový krutý, protože jsem se rozhodla, že jídelníček začnu dnes. Možná si dám domácí zmrzlinu, ale to asi jenom jako naprosto úžasnou odměnu za to, že to dnes vydržím a navíc si po zmrzlince dám pád sed-lehů a kliků.Proč začnu zrovna dnes. Důvod je naprosto prostý. Už mám dost toho věčného posmívání, nevlezání se do věcí, které se mi líbí, nevypadání dobře v tom, co se mi líbí, mít tlusté nohy, které se o sebe třou a hlavně kvůli těm špekům, které mi brání v klasickém pohybování.

Já však slibuji, že dnes opravdu začínám a dám si i několik posilovacích cviků. A navíc hodlám začít nějakou takovou challenge, kterou však musím dodržet, protože bych see asi potom zbláznila. Pravidelné cvičení neublíží mým svalům, že ne? Tak snad ne :)


Jako každá holka chci nosit podpadky, krátké šaty, tanga a bikiny. Akorát prost nemůžu. Moje špeky jsou na tom tak špatně, že už opravdu nemůžu nosit ani ty debilní podpadky, ve kterých vypadá dobře snad jen štíhlá postava. Já se navíc bojím, že mou váhou ty podpydky zlomím!

Tak snad to nebude tak špatné, jak se obávám a mohu začít hend teď, sice až po velice tučné snídani, ale pořád začínám.

Dneska jsem se na CBS reality dívala na plastic surgery, kde byli naprosto obrovské špeky, které musely na plastickou operaci. Nechci tak dopadnout, protože jsem tomu pravděpodobně blízko. Bojím se jenom toho, že ještě víc ztloustnu a vyčítám si už každé jídlo. Prost to nejde, já si nepochválím ani tu vodu. Jenomže já vždycky, když mám hlad, tak jím. A to se musí změnit a to hned teď.

Minimální porce, jídlo pětkrát denně, voda, když mám hlad mezi jídly a zelenina je můj kamarád. Takhle to dopadne. Odedneška to tak bude a nezajímá mě, co na to kdo řekne. Sladké je můj nepřítel, drazí přátelé. Takhle to prostě bude. Možná sem tam něco sladkého vezmu do pusy, ale tak minimální porcička (jedna lžičenka, čtvrt tyčinky...) a jednou za měsíc. :/ 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 14. června 2014 v 12:01 | Reagovat

Hele ne že budeš dělat ty sedy-lehy hned po té zmrzlince :D
Hele řeknu ti to takhle. Zkusila jsem to a funguje to. Jez pořád. pořád klidně hodinu a půl po sobě, ale malinko. Třeba jabko, kousek okurky a pij. Obyčejná voda nemá žádný kalorie, nic tím nezkazíš.
Na začátek je fajn mít nějakou tu fyzičku takže stačí jenom procházky, který pak zkombinuješ s během.
Potom si přidáš nějaký to posilování a bude to jenom lepší a lepší.
Hlavně nebuď zhroucená že se třeba první měsíc nic nedostaví. dej si pak třeba tejden čtrnáct dní přestávku a uvidíš. A hlavně nekontroluj váhu kdykoliv to jde. To je na nic.
A hlavně tě to musí bavit. Najdi si nějakej sport, kterej pro tebe nebude znamenat jenom to, že zhubneš, ale bude tě to i bavit.
Držím palce, jsme v tom spolu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama