Sluchátka.

12. června 2014 v 17:55 | Venouš |  Hudební deníček
Každý z nás ví, co to je, že je to tak? A většina z vás, kdo to čte je má na uších a poslouchá hudbu, je to tak? Nebi to čtete v hodině a nudí vás ty učitelčiny kecy? No to je jedno. Prostě jenom mám takovou dnešní náladu napsat o sluchátkách. :D

Britt Nicole ~ HeadphonesSluchátka můžeme zapojit do mobilu, do mp3 a mp4 přehrávačů a do nějakých těch rádií atd. Můžeme poslouchat po cestě někam, můžeme poslouchat, když někoho nechceme rušit, když někoho otravujeme, když nás někdo šikanuje atd. To je samozřejmé. Ale něteří nepostřehli jednu věc, kterou jsem uslyšela v jedné písničce.

Každý ví, že sluchátka jsou prostě přístroje, které přenášejí nějaký zvuk. Nějakou tu písničku. Ale ta věc, kterou se snažím říct je, že vlastně sluchátka tu jsou od toho, aby nás zachránili. Když nemáme sluchátka, tak nemáme ani poslouchat naše oblíbené zpěváky, kapely a co se ještě dá poslouchat. Vlastně to nejduležitější jsou sluchátka, které jakoby zachraňují pocit úzkosti, zahánější pocity osamělosti atd.

Jako chápu, spousta z nás to chápe jinak. Samozřejmě i já to tak chápu, že všechno, co mě kdy zachránilo a drželo při životě byla hudba. Ale bez sluchátek by nebyla hudba a bez přehrávače by nám sluchátka byla k hovnu. Trochu se bojím, že to co nás zachraňnuje není hudba, ale ty sluchátka a přehrávač. Ale co to melu. Bez kapel by nebyly tak krásné písničky, které zachraňují životy. Bez sluchátek by nebyly slyšet ty slova a bez přehrávače by nebyla hudba celkově.

"Někdo věří v boha. Já věřím v hudbu. Někdo se modlí. Já si pustím rádio."

Tak proto vám radím. Vždycky když se cítíte osaměle, tak si pusťte hudbu a dejte si sluchátka na uši. Realita na chvíli zmizí a vy se budete cítit naprosto úžasně. Přísahám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 13. června 2014 v 18:39 | Reagovat

Keep listening to music cause it gets u througth everything. I promise.
Miluju tuhle větu, co řekl Mitch Lucker. Díky všem bohům, že ji stihl říct než se stalo, co se stalo.
Zajímavý. Nikdy jsem o sluchátkách takhle nepřemýšlela. Asi už jim nikdy neřeknu: Vy kurvy zasrané, vy se pořád budete motat, že?!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama