The Promise.

14. června 2014 v 10:01 | Venouš |  Hudební deníček
Když jsem projížděla blog mé kamarádky (theworldinsidemyhead.blog.cz), tak jsem narazila na něco, co mě totálně rozsekalo. Je to Mitch Lucker, který zemřel 1.11.2012, a bylo mu pouhých 28 let. Zpíval v kapele Suicide Silence, kterou jsem opravdu milovala. Bohužel, když Mitch Lucker zemřel, tak už to prostě není ono.


Už jenom to slovo "I PROMOSE" mi vrhlo slzy do očí. Slibuje to a sám to už nemůže splnit... Mitche jem milovala, byl a stále je jeden z mých nejvtších hrdinů a když jsem se dozvěděla, že neexistuje, že není mezi živými, tak jsem se složila. Byla to rána do mého už dost zlomeného srdíčka.

Mitch pro mne znamelnal hodně, poslouchala jsem jeho písničky, abych slyšela jeho scream, sledovala jsem videa, abych viděla, jak se usmívá, abych slyšela jeho hlas. Dívala jsem se na jeho fotky, abych si uvědomila, že i perfektní lidi existují a pak mě vrzilo do srdce BRAVO. Byl tam plakát Mitche Luckera, kde bylo jeho dantum narození a úmrtí. Týden jsem nebyla schpná mluvit, pořádně něco dělat. Nemohla jsem se soustředit. Poslouchala jsem jejich písničky, kde zpíval Mitch a pořád se mi chtělo brečet.

Sice se z toho do dne nemohu dostat, ale už můžu normálně žít. Na tohle se nezapomíná...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 14. června 2014 v 12:05 | Reagovat

Neznáš ho osobně a stejně tě to tak sebere. Divné to pocity.
Brečela jsem a to jsem ho znala míň než ty. Poslouchám je nějak pořádně teprve 14 dnů a ráno pokaždý koukám na ten jeho plakát. Chci aby žil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama