Vždy je tu někdo, kdo tě miluje pro tvou osobnost.

24. června 2014 v 17:14 | Venouš |  Téma Týdne
Závidíme si svoje věci, které vidíme u druhých. Snažíme se být jako ti 'lepší'. Ale něco vám k tomu řeknu. My se každý lišíme, povahou, hlasem, očima, postavou, prostě jenom to, že žijeme. Víte, jak jsem se pomalu zotavovala a snažila jsem se nějak přijít na to, co to se mnou je a tak jsem zjistila, že se vždycky snažím být někdo jiný. Vždycky jsem se snažila, abych vypadala hezky a nikdy jsem si nepřipadala.
Závidíme lidem postavu, jak žijí a jak můžou mít všechno. Chceme být jimi za každou cenu, snažíme se zhubnout, snažíme se vypdat hezky. Tohle je ten problém. Vždycky si myslíme, jak to nezabírá. Jak nejsme prostě někdo jiný. Ale všechno, co potřebuje člověk ke šťastnému životu je, aby byl prostě originální. Nemusíme mít kolem sebe hromady kluků nebo holek.
Krása, kterou jsem poznala já je ta, která vyzařuje ze vnitř, která vyzařuje ze srdce. A to, že nejsme nádherní jako ta holka, která má kolem sebe hromadu kluků nás nemusí zajímat. Copak na tom tolik záleží? Copak opravdu musíme žít takovým způsobem, jakým to prostě v žádném případě nejde? To se musíme celý život zaobírat nad tím, jak my nejsme tak krásné jako ona? Jak nejsme populární jako on?Všechno člověk pozná, až tehdy kdy se zamiluje. Je to krásný pocit se zamilovat. A pak si uvědmíte, jak je nesmírně důležíté, jaké má člověk srdce, jak moc velkou lásku tomu druhému dokáže dát, jestli by pro ni/ně položil/a život. Až když se člověk zamiluje, tak si uvědomí, že se ten člověk zamilovat do osoby jenom proto, že je sama sebou a je prostě svým způsobem originální. Není důvod se snažit vypadat jako jedna pohudblá a kozatá d***a, která na kluky vystrkuje kozy a tak si láká jejich pozornost.
Víte, když jsem se pokoušela vypdat jako ta jedna nejkrásnější holka na naší škole a chtěla jsem jednoho kluka, kterého jsem měla neskutečně moc ráda, tak mi řekl, že mě měl rád jenom proto, že jsem byla sama sebou. A ne proto, že chceš být ona. Ale já jsem prostě kvůlu tomu nespala a dokonce jsem přestala jíst, protože byla perfektně štíhlá. A pak jsem ho ztratila. Bylo mi do breku, protože pro mě opravdu hodně znamenal.

Když jste originální, tak si vás oblíbí mnohem víc kluků, holek, prostě lidí. Nesnažte se vypadat jako někdo jiný, protože to nejen, že nevypadá hezky ale za to vás nikdo neocení. To radši noste korzety do školy, když se vám to líbí, ale jenom se nesnažte vypadat jako někdo jiný. Protože vždycky tu bude někdo, kdo vás bude milovat. Milovat nade vše. I kdyby to měl být šprt s brýlema nebo ten nejkrásnější kluk na škole. Prostě tu vždycky bude někdo, to se nebojte. Stačí jen čekat.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 notnormalworld notnormalworld | Web | 24. června 2014 v 17:45 | Reagovat

Je to hezky napsané, ale musím ti něco vytknout, originalita, jako taková, není vždy super. Je super do doby, než tě za ní někdo nezačne obvinovat, sama to moc dobře znám, vím nevšímat si jich a jít dál, ale věř mi, že kdybych byla jako jiné holky, tak bych měla o polovičku mín nadávek, urážek na svém kontě. Ted opravdu neříkám, že je to špatné, být originální, je to jenom těžké a né každý ten nátlak udrží a snese, tak se někdo prostě změní. Rozhodně máš pravdu, je lepší být sám sebou. Také jsem psala menší článek na toto téma, i když máme každá jiný obsah, konec je stejný.
Co více dodat? Je to Pravdivé a dobré.:) ;-)

2 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 24. června 2014 v 18:34 | Reagovat

Člověk musí v sobě originalitu "vykřesat" a pak už záleží na něm samotným. Vždycky má možnost si vybrat: buď bude stejnou mainstreamovou ovcí v nepřehledném davu, nebo chytne za pačesy šanci být odlišný než ostatní. Málokdo si prosadí svoje názory, protože strach často převládá našimi rozhodnutími, což je škoda. Ráda bych správně nasměrovala lidi, kteří by chtěli jít za svými cíly a sny. :-)

Mimochodem, máš hezké stránky.

3 Tess Tess | Web | 25. června 2014 v 16:24 | Reagovat

Hezkej článek awww :-D Ne.
Těžko teď poznáš jestli je člověk originální, nebo prostě divnej :D A s tím klukem jsem si taky takhle jednou zažila, je to děs.

4 Terka Terka | E-mail | Web | 26. června 2014 v 15:16 | Reagovat

Člověk by se měl chovat tak, aby byl originální, aby svou originalitou zároveň neublížil :-) pěkný článek a bezesporu ho zařazuji do výběru TT, na tema-tydne.blog.cz :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama