Bill Kaulitz ~ Má svůj styl

17. července 2014 v 10:47 | Venouš |  Kapela? Ne. RODINA


Všichni si myslí, jak Bill Kaulitz je prostě gay. Jako sice jsem o tom přesvědčená, ale není to vlastně jedno? Z jeho oblečení, účasů se dá čerpat. Má prostě styl, i když nemusí se líbit každému. Pro mě je to velice krásný kluk, který se ve světě snad nikdy neztratí. A to si myslím, že nejsem jediná kdo tomu věří.

Bill Kaulitz je svým způsobem taková štíhlá, překrásná módní ikona. Je prostě překrásný, je přenádherný a prostě nejperfektnější. Ale dost bylo mých lichotek od mé osoby, protože já jsem na něj taková úchylná až to někoho děsí. To by jste měli vidět, co všechno jsem schopná udělat jenom proto, abych viděla jeho fotku, video nebo co všechno ještě.

Bill je takový ten kluk, co se rád parádí, fotí a nevím co všechno. Má instagram a na něj chodím každý den, abych mu viděla do obličeje alespoň na té fotce. (Už jsem říkala, že bych chtěla být jako on?) Ale jsem řekla, tak už bylo dost mých keců, protože to pravděpodobně nikoho nezajímá, ale to je naprosto jedno. Já ho miluju tak jako tak. Kdo tohle stvoření dokázal nenávidět? Vždyť je to totální ťunťa ^^
I když ho jako lidi fakt nenávidí, pořád je vděčný svým fanouškům, kteří na něj počkeli, protože Tokio Hotel pokračuje tento rok a jednoduše nahrávají album! To je tak perfektní! Nemůžu se dočkat, letos už to jsou tři alba, co výjdou. BOTDF - BitchCraft; Black Veil Brides - 28.10.2014; Tokio Hotel - prostě 2014. Vím název jenom jednoho alba :D
Jestli však Billovi něco vadilo, tak to bylo většinou něco ohledně fanoušků, kapely a ohledně jeho kapely. Nikdy se však nezlobil na hatery, kteří ho dokonce někteří povznesly do oblak. Ale nechci nic jako říkat, protože je to jenom moje mysl a ta dokáže přemýšlet nad tím, proč jsou chlupy delší než vlasy nebo jestli se komáři počítají mezi upíry.

Ale i tak je Bill Kaulitz další inspirací, která si zaslouží velké dík a všichni, co ho známé, tak mu to dík s radostí dáme, že ano? Vždyť nejde ani odolat jeho vábivému hlasu, který je naprosto perfektní.


Lidi bývají naprosto perfektní a nebo zkažení, hnusní a nebo dokonce tak akorát. No a Bill se řadil k těm naprosto perfektním lidem, kteří zachránili životy a zaslouží si velký dík.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 May-rinne May-rinne | Web | 24. července 2014 v 18:16 | Reagovat

Oh můj bože.. fanoušek  Tokio Hotel ^^
Takže...
Souhlasím, Bill je taková zvláštně zajímavá osůbka. Má styl, to ano. S tou jeho orientací pořád nevím, nebudu tomu věřit do doby, než to oficiálně přizná. Vždy jsem si myslela, že by to řekl, protože jeho styl odpovídá tomu, že kdyby.. tak by už to řekl. Přiznal se už s tolika věcmi, a mluví o ženách... máme důvod si myslet že je gay? Ano, má styl, který asi hodně lidí přirovnává ke gayům a má ženské rysy, ale co má skutečně uvnitř?! (řečnická otázka) To nikdo neví.

2 abc abc | 6. září 2014 v 16:38 | Reagovat

Je to hnusná teplá piča

3 Sayurii Sayurii | 16. září 2014 v 19:30 | Reagovat

Souhlasím! Billíkovi jsem propadla ve 13, takže jsem mu 2 roky věrná! :D <3 On je přechod mezi člověkem a Andělem. Na Anděla moc perverzní a na člověka mo cdokonalý! :D

4 Sayurii Sayurii | 16. září 2014 v 19:30 | Reagovat

[2]: Tak proč sem vůbec chodíš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama