No place like home.

27. července 2014 v 17:04 | Venouš |  100 a více věcí o mém životěSnažím se nějakm způsobem najít nějaké výhody ohledně ubytování. Ohledně prostředí. Ale na nic moc nepřicházím. Je to zajímavé, jak moc jsem se těšila domů. Už skoro měsíc jsem navstoupila na podlahu našeho bytu, už skoro měsíc jsem si nepřipadala jako doma. Znáte ten pocit?

Spousta lidí má rádo cestování jako takové, ale každý z nás se rád vrací do naší vlastní postýlky, do našeho domova. Je to vždycky nádherný pocit jenom když konečně stoupneme na pozemek baráku, podlahu bytu. Když si konečně sednu na postel a usnu s krásnými sny. Když si uvědomím, kde jsem všude byla a viděla. Když si uvědomím, že to stálo za to, ale pořád jsem ráda, že žiju a usínám v mé vlastí postýlce.

Když jsem dojela vlastně domů, tak jsem zjistila, že můj pokoj vypadá naprosto stejně, tak jsem jsem ho opustila, což ve mě zanechalo pocit bezpečí a úlevy, že tu vlastně nikdo nevešel a nepřehraboval se v mých věcech. Vytáhla jsem svoje deníky a začala jsem si prohlížet jednu stránku za druhou. Ani se mi to nechtělo číst, jen jsem se chtěa ujistit, že je všechno v pořádku.

Lehla jsem si konečně do postele a během pěti minut jsem usnula, to můžu zaručit. Celý ten měsíc byl hodně náročný a docela mi to vyvolalo nějaký ty halušky v hlavě. (Halucinace). Ale jsem naprosto v pořádku, co se týče psychiky. Akorát se nějakým způsobem snažím relaxvat, protože toho bylo až moc.

Jinak jsem konečně doma a zase se vám budu věnovat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama