Otevírám nový blog!

28. července 2014 v 13:54 | Venouš
Je to tak trošku zavádějící nadpis, ale opravdu zakládám nový blog na blogspot. Všechno, co k tomu budu potřebovat bude vaše podpora.

Nebojte, budu tu s vámi pořád, akorát to nebude jako normálně a nebudu tu přidávat více jak jeden článek za den. I tak jsem se ošidila o čas, který mohu trávit venku s kamarády. Kdyby se mnou ten čas trávit chtěli. :D No, to je v celku jedno. Trocha orietance na mém blogu, který vám vlastně představím.
No a pokud by jste měli zájem, tak budu velice ráda, kdyby jste se přidali.


Náhled na blog, 27.8.2014


Asi se divíte, že jsem zrovna zvolila tohle téma. Já se prostě nemůžu dívat na ty všechny věci kolem. Nenávidění lídé, nenáviděná sexuální orientace. Já sama jsem jenom bisexuál, ale prostě nehodlám kvůli tomu zbořit svět. Jestli totiž něco nenávidím, tak je to antihomosexualita.

Láska je láska. Holka a kluk, holka a holka, kluk a kluk. Tohle všechno je láska. "Nejsem gay" je stupidita. Takhle to vidím já, ať si říká kdo chce, co chce. Prostě tohle je můj názor a nehodlám ho změnit. A pokud se chcete přidat, podpořit nějakým způsobem, tak vám moc děkuji. Své příběhy, obrázky, gify a další srajdy můžete posílat na můj mail: wendulmonroe@yahoo.com :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama