Zpátky ze Španělska.

14. července 2014 v 11:10 | Venouš |  100 a více věcí o mém životě
Konečně jsem se dostala ven z té země, kde se platilo za wi-fi neuvěřitelně hodně peněz, a tak píši až tedy po mojem dlóóóóóóóóuhém výletu do nádherné ačkoliv bohaté země zvené Španělsko. Bylo tam nádherně a právě proto vám o tom musím napsat.Když jsem doletěla do Španělska, tak jsem poznala naprosto krásné a čisté letiště v Andaluzii, v Málaze. Ale první vůně, kterou mi vítr zavál do obličeje byly cigarety. Nebylo to jako nic nepříjemného, ale jako první vůně, což jsem čekala něco Španělského, to bylo tak trochu zklamání.

Ale nakonec po tom nádherném letu, kde jsme měli málo máísta, jsme se přemístili do taxíku a vezli nás do našeho hotelu. Když jsem dojela na recepci, tak jsem bohužel musela mluvit, protože se tam domluvíme jenom francouzky, anglicky a španělsky. No a mamka neumí nai jeden jazyk z výběru a já jsem sotva něco vyžblebtla. Ale dostaly jsme krásnýá pokoj, klidný a dalo se tam dokonce spát, obrovské postele.

Byly jsme vlastně na dvou výletech, vlastně jeden byl do Alhambry v Granadě a druhý na britskou část, na Gibraltar. I když jsme na Gibraltaru měli problém, tak jsem viděla naprosto nádherný opičky. I když jsme si je nemohli pohladit, tak jsem si je nafotila.


No ale našla jsem si i kamaráda a to ne jen jednoho :D A s jedním jsem si vyměnila číslo a dokonce i Skype. :D :D Ale to lastně jen tak jedno. Jako na každé jiné dovolené, jsem se zamilovala do jednoho animátora, který byl naprosto k sežrání.

No a tak moře bylo studený, bylo to naprosto strašný, ale koupala jsem se každý den i když jsem potom nic necítila. Naprosto nic ani svoje vlastnstní tělo, kosti promrzlé, no prostě všechno. Ale to je tam prý normální, takže... takže :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 14. července 2014 v 14:30 | Reagovat

Ty fotky jsou krásný. Konečně doma zlatoo ;-) <3

2 Lily eN Lily eN | Web | 15. července 2014 v 20:41 | Reagovat

Fotky jsou moc pěkné! Hned bych také jela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama