Bojím se školy.

31. srpna 2014 v 16:13 | Venouš


Jsem si jistá, že nejsem jediná, kdo se neuvěřitelně moc bojí jít do školy. Někomu se jenom nechce, protože ví, že se musí učit. Někomu se nechce, protože ví, že nebude mít s kým bavit. Nebo třeba se mu nelíbí, jak se k nim chovají učitelné nebo dokonce se učitelům nelíbí, jak se chovají děti. Ale nejčastější problém, který zažívám i já je šikana.

Možná si řeknete, že na základní škole je to naprostá píčovina, ale když si to všechno vezmete tak nějak celkově, tak zjistíte, že moc díváte na americké filmy, kde dávají JEJICH realitu, co se týče škol. Tam je to mnohem jinak, my máme povinnou jenom základku, ale tam je povinná i střední škola a mají dvě vysoké. Jedna by měla být alespoň povinná, abychom tam dostali práci a to můžeme získat tituly jako jsou třeba bakalář. A potom jsou univerzity, kde už jsou tituly vyšší.

Více jak 100,000 dětí v americe nosí do školy střelnou zbraň, aby se mohli ubránit. Každých 20 minut někdo zemře sebevraždou a každých 5 minut se o ni někdo pokusí (především to jsou teenageři středních škol). A to se tak děje denně. Lidi umírají smrtí, která nám nebyla určena, zvolili jsme si ji sami. A to díky nevhodnému chování lidí.

Já jsem se spoustukrát pokoušela o blbou sebevraždu, snad pětkrát, ale ani jednou se mi nepovedlo, jak jste si mohli všimnout. Stále vám píši články plné viglarismů, depresivních věcí. Mluvím tu o tom, jak mi nikdo nerozumí a další sračky. Ale co už, co je psáno, to je dáno. Třeba; pochopíte, že přehlédnu červené auto přede mnou? Nebo, že hledám brýle co mám na očích? Zapomenu si boty a jdu ven bosky? Klidně si do školy příjdu v pyžamu? Tohle nepochopíte, že?

Já jsem obětí šikany už ňákej ten pátek a není mi to zrovna příjemný a školní rok začíná zítra. Trochu se bojím, že to nezvládnu a zase se na nějaký ten den uleju. Myslím tím, že zmírním své trápení a zůstanu doma. Ale neříkám to, že by se mi chtělo, ale prostě to není k zvládnutí. Protože mám i víc prolblémů a to, že se bojím školy je jenom třešnička na dortu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 31. srpna 2014 v 17:09 | Reagovat

Je hrozné, že tě šikanují. Mně taky šikanovali, ale asi ne takovým způsobem, jako tebe... nevím, jestli jsem ten správný člověk, který má radit, ale bude lepší, když si najdeš nějakého důvěrného člověka a řekneš mu to. Pokud tvoje škola není plná ignorantů (ze strany učitelů), věřím, že se ti to tak podaří vyřešit :)

2 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 31. srpna 2014 v 22:12 | Reagovat

Na ameriku sa nepozeraj. Je to len stádo jebnutých oviec žijúcich mimo reality, kde je 25% obyvateľstva negramotného, maturant nevie na mape ukázať Európu, keď im ukážeš na mape Ameriku (kontinent) tak povedia len: "ty kokos USA je také veľké?" do škôl nosia zbrane preto, lebo pištoľ sa dá kúpiť v supermarkete a nepotrebuješ na to žiadnu licenciu, v New Yorku musí každý žiak prejsť detektorom kovov, aby sa uistili že nemá zbraň a nezaútočí na učiteľa, keďže tam majú rôzne gangy a stredná škola tam nie ej povinná ;) tam majú proste len 11 ročnú základku tuším... a ono sa to potom delí na prvý a druhý stupeňa a je to komplikované, tak preto máš vždy v Americkom filme "strednú" a k tomu je to len vysoký ročník základky ;)
Brat žil rok v USA, tak preto viem pravdu a nie len to, čo tlačia do hlavy médiá ;)
A mňa na základke psychicky šikanovali a smiali sa mi za všetko čo som povedala... chyba nie je v tebe, ale v nich... proste na nich ser a buď sama sebou. Nehovor nič čo by mohli zneužiť a prestane ich to baviť ;)

3 Tess Tess | Web | 1. září 2014 v 20:10 | Reagovat

Sráči. Bastardi. Kreténi. Parchanti. Myslím, že přijedu a všechny je za živa pohřbím!!! nesnáším, když ti někdo ubližuje :-(

4 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 10. září 2014 v 15:56 | Reagovat

Ach jo. Je to strašný a je to hnusný. A nejhorší je, že s tím nikdo nic nedělá. Měli bychom to nějak napravit. Potřebuješ pomoct?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama