Black Veil Brides- Faithless (Nová píseň a album 2014)

11. září 2014 v 16:14 | Venouš
Black Veil Brides v létě (tedy alespoň myslím, že to bylo v létě) oznámili, že pracují na nové desce. Na YouTube.com umístili pár upoutávek ze studia, kde jsme se mohli dozvědět o co vlastně jde. Každé album Black Veil Brides pojímá něco naprosto jiného, Set The World On Fire (Album) zní naprosto jinak než Wretched And Divine: The Story Of Wild Ones, ke kterému byl natáčený i film The Legion Of The Black. A také jejich čtvrté album zní naprosto jinak, než ostatní.

Andy Biersack v tomto albu zdůrazňuje svůj hluboký hlas a jak můžeme usoudit z jejich první písně, že se soustředí na perfektní ukázku, jak jsou talentovaní nejen hlasem, ale i jak umí zahrát na bicí, kytaru. I když se může zdát, že to všechno zní naprosto stejně, tak ne. Wretched And Divine: The Story Of Wild Ones bylo spíše zaměřeno na klasiku. Každopádně můžeme z první písně, co se k nám dostala, usoudit, že Black Veil Brides IV je spíše dynamické, hodně melodické album.

A tak vám tedy přináším ukázku, jejich píseň Faithless. (Ačkoliv už byla zveřejněna píseň Heart On Fire, pořád platí, co jsem napsala) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | Web | 12. září 2014 v 13:19 | Reagovat

už na to album nemůžu čekat!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama